ku është printeri im në windows 10 mobile?

Ku është printer tim në Windows 10 Mobile?

Nuk mund të gjeni printerin tuaj në listë? Sigurohuni që ajo është aktivizuar dhe lidhur me të njëjtin rrjet WiFi si telefonin tuaj. Nëse ju ende nuk mund të gjeni atë, kontrolloni nëse printeri juaj është kompatibil me Windows 10 Mobile.

3 mendime mbi “ku është printeri im në windows 10 mobile?”

  1. jam 26’vjec jam operator bulldozeri skavatori fadroma grejder e tej dhe kerkoj nje vend pune tek ju dhe dua te di se si fuksonojn gjerat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *