ndërrimi me njëra-tjetrën i pamjes 3d (ajrore) dhe pamjes së rrugëve

Switching pikëpamjet mes 3D (ajrore) dhe rrugë

Kur ju jeni duke eksploruar qytete në 3D, ju jeni në të vërtetë shihni hartën në pikëpamje ajrore. Për të kaluar përsëri në pamje të rrugëve, zgjidhni pikëpamjet hartë, pastaj përzgjidhni Road.

ndërrimi me njëra-tjetrën i pamjes 3d (ajrore) dhe pamjes së rrugëve
ndërrimi me njëra-tjetrën i pamjes 3d (ajrore) dhe pamjes së rrugëve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *