çfarë aplikacionesh funksionojnë me continuum për telefonat

Aplikacionet që funksionojnë me Continuum për telefonat

Një shumëllojshmëri aplikacionesh funksionojnë tashmë me Continuum – përfshi Microsoft Edge, Word, Excel, USA Today, Të dëgjueshme, Fotografitë dhe Posta – dhe do të funksionojnë më shumë së shpejti. Ndërkohë, mund të përdorësh telefonin tënd për të hapur aplikacionet që nuk funksionojnë ende me Continuum.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *