si të shtosh një gjuhë të hyrjes në kompjuterin tënd

Si të shtoni një gjuhë të futjes në PC tuaj

Shto një gjuhë të futjes në PC tuaj Set gjuhën tuaj ekranit
Shko tek Settings> Ora dhe gjuhën> Rajoni dhe gjuhë.
Zgjidh Shto një gjuhë.
Zgjidhni gjuhën që doni të përdorni nga lista, pastaj zgjidhni cila rajonit version ju doni të përdorni. Shkarko juaj do të fillojë menjëherë.


Set gjuhën tuaj ekranit

Shko tek Settings> Ora dhe gjuhën> Rajoni dhe gjuhë.
Zgjidhni një nga gjuhët tuaja, atëherë zgjidhni Set si default.

si të shtosh një gjuhë të hyrjes në kompjuterin tënd
si të shtosh një gjuhë të hyrjes në kompjuterin tënd

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *